O VŠMP ISM

Vysoká škola medzinárodného podnikania ISM Slovakia je součástí největší evropské sítě prestižních vysokých škol v čele s International School of Management (ISM) in Dortmund, Německo. Díky tomu nemají naši absolventi problém s uplatněním v zemích západní Evropy.

Absolventi najdou široké uplatnění v praxi. Jsou profilováni k výkonu činností v mezinárodně orientovaných výrobních a obchodních organizacích zaměřených na oblast podnikání a mezinárodního obchodu. Uplatní se v celé řadě institucí veřejné správy, poradenských firem a médií, včetně institucí Evropské unie a v dalších mezinárodních organizacích. Konkrétní uplatnění absolventa ovlivní jeho celková společenská, odborná a jazyková vzdělanost a dovednosti, které získá v průběhu vzdělávacího procesu.

Vyvinuli jsme pro Vás vzdělávací technologie, které Vám pomohou překonat nejtěžší období studia a počáteční potíže, což je vždycky první ročník. Vlastní vysokoškolské studium probíhá zejména o sobotách, v prostorách VŠMP ISM Slovakia v Prešově.